Kvalitní uskladnění sklizně a následný prodej za lepší ceny

Pokud podnikáte v zemědělství, moc dobře si jistě uvědomujete, jak se mění cena jednotlivých zemědělských komodit v čase. Vhodné načasování vám umožňuje prodej sklizně až za násobné ceny. Abyste toho dosáhli, je třeba mít k dispozici kvalitní linku na posklizňovou úpravu. Samozřejmě včetně následného uskladňování. Kvalitu uskladňovaného obilí pomáhají zemědělcům zvyšovat čističky a sušičky obilí. Sila s protikondenzačním ventilátorem pak zajišťují optimální podmínky uskladňování obilí pomocí proudění vzduchu.

Špičkou v oblasti posklizňových linek je bezesporu společnost PAWLICA s.r.o. Dodavatel posklizňových linek v České republice i v celé střední Evropě. Specializuje se na rekonstrukce stávajících posklizňových linek i na stavbu linek nových. Zajistí pro zákazníky vše od individuálního návrhu projektové dokumentace, přes samotnou realizaci až po záruční a pozáruční servis. Posklizňové linky dodávané touto společností respektují nejnovější trendy a disponují pokročilými technologiemi. Zákazník tak dostává opravdu špičkové zařízení.

Nejen posklizňové linky, ale také přístroje a sila

Protože se společnost PAWLICA nezabývá jenom samotnou posklizňovou úpravou, nabízí vám také laboratorní přístroje pro měření vlastností sklizně, vlhkoměry na obilí, třídičky a spoustu dalších pomocníků. Na český trh dodávají také velmi kvalitní pozinkované sila značky BROCK. U největších modelů těchto sil je možné zatížení až 59 tun. Sila disponují dokonalou ventilací díky průduchům, které se nachází po celém obvodu střechy sila. Aby byly zajištěny konzistentní podmínky a proudění vzduchu, jsou sila vybavena protikondenzačními ventilátory.

Prodávejte sklizenou úrody tehdy, kdy je to pro vás opravdu výhodné. Spolehněte se na kvalitní linky pro posklizňovou úpravu. Společnost PAWLICA s.r.o. je vám plně k dispozici.

Zkuste také

Objevte léčivou sílu tří nejoblíbenějších minerálních kamenů

Minerální kameny jsou v posledních letech velmi oblíbené jako módní doplňky outfitů. Náramky, náušnice, prsteny …