Kvalitní veterinární péči pro psy, kočky a další drobné savce poskytuje veterinární klinika Vethope

Pokud máte doma nějakého čtyřnohého miláčka, může to být pes, kočka nebo jiný drobný savec, a hledáte pro něj kvalitní veterinární zázemí, pak určitě zavítejte na veterinární kliniku Vethope.

Prohlédněte si nabídku veterinární kliniky Vethope

Veterinární klinika Vethope se zaměřuje na prevenci a léčbu malých domácích zvířat, především psů, koček a dalších drobných savců. Těm pravidelně poskytuje preventivní a léčebné veterinární postupy. Nebojí se inovací, které vašim mazlíčkům zajistí dobrou kondici, uleví od bolesti a také mohou prodloužit život. Majitelům tak dává naději na zlepšení kvality života jejich čtyřnohých parťáků.

Veterináři kliniky provádějí potřebná vyšetření a ošetření, případně chirurgické a další zákroky. Využívají špičkovou biochemickou a hematologickou diagnostiku a to díky vlastní biochemické laboratoři. Chirurgické zákroky a problematičtější vyšetření provádějí pomocí šetrné inhalační anestezie SAFETY+.  Ta se používá třeba u kastrace psa nebo kastrace králíka. Samozřejmostí je profesionální péče o zuby domácích mazlíčků. Mezi běžné úkony patří péče o zubní kámen u psa. Ten může způsobovat různé zdravotní komplikace a dokonce i ztrátu chrupu.

Pokud je potřebná hospitalizace, k ní jsou určené speciální prostory a hospitalizovaným pacientům je poskytována intenzivní péče, která směřuje k jejich brzkému uzdravení a navrácení do domácího prostředí.

Některé z používaných přístrojů

Aby veterináři mohli poskytovat vysoký standard nabízené péče, potřebují k ní i různé druhy speciálních přístrojů. Veterinární klinika Vethope je vybavená například různými druhy zobrazovacích přístrojů – vysokovýkonný rentgen s anatomickým programem a zařízení na digitalizaci snímků nebo stacionární sonograf s vysokým rozlišením a s barevným doplerem. Samozřejmostí jsou přístroje potřebné pro vyšetření krve – hematologický analyzátor LaserCyte nebo biochemický analyzátor Idexx Catalyst Dx. Pro dentální oblast slouží zubní jednotka Profident Lumos vybavená zubním ultrazvukem a vysoko- i nízko- rychlostní zubní vrtačkou s LED osvětlením. 

Podrobnější informace naleznete na https://www.vethope.cz/cs/.

Zkuste také

Zajistěte, aby byl kočičí ráj zajímavý každou minutu. Pravidelně obnovujte (nejen) škrabadla

Každý milující majitel kočky ví, jak důležitá jsou škrabadla pro zdraví a spokojenost jejich chlupatých …