Zajistěte bezpečí svým čtyřnohých mazlíčků

Patříte-li mezi majitele pejska nebo kočičky, tak jste možná řešili otázku nákupu kotce pro psy nebo škrábadla či stromu pro kočky. Ti šikovnější si možná poradili sami, ti kdo nemají dostatek času tento problém řešili nákupem v obchodě nebo e-shopu. Jestliže stále ještě hledáte potřebné vybavení, navštivte e-shop caskmreni.cz. Naleznete zde vše potřebné, v dokonalé kvalitě a za velmi přijatelné ceny. Výhodou je i rychlé dodání, neboť veškeré nabízené zboží je skladem.

Kotce pro psy

Neznalec si možná povzdechne, proč si někdo pořizuje psa, když jej pak zavírá do kotce. Kotce pro psy však majitelé těchto chlupatců nepořizují proto, aby je do nich zavírali. Kotec slouží psovi jako zázemí a místo, kde má svůj klid, kde se může skrýt před nepříznivým počasím a kde může odpočívat. Kotec pořizuje majitel v případě, že je pes celoročně na zahradě. Pes do něj bývá zavírán většinou z důvodů výchovných, v případě, že se nechová tak, jak se od něj očekává.

Kvalitní kotec je celý zastřešený a jeho součástí je také bouda, která bývá zateplená. V nabídce e-shopu caskrmeni.cz si můžete vybrat z široké nabídky různých modelů i velikostí.

Škrabadla a kočičí stromy

Kočka má sice jinou povahu, než pes, ale také vyžaduje péči. Pokud si pořídíte kočku, která bude celoročně v bytě nebo v domě, je potřeba jí obstarat kočičí strom nebo škrábadlo. Oboje nabízí kočce zábavu i soukromí. Základem je kmen, který je různě rozvětvený. Na každé větvi je pak umístěna nějaká hračka nebo deska pro posezení. Některé druhy mají i kukaň sloužící kočce ke spaní. Škrábadla umožňují kočce broušení drápků a díky nim předejdete možnosti, že vám kočka poškrábe nábytek nebo sedací soupravu, neboť škrábání je pro kočku její přirozeností, i když se jedná o kočku domácí. Vybrat si můžete škrabadlo či strom s různým počtem větví, různých velikostí i výšky.

Zkuste také

Objevte léčivou sílu tří nejoblíbenějších minerálních kamenů

Minerální kameny jsou v posledních letech velmi oblíbené jako módní doplňky outfitů. Náramky, náušnice, prsteny …