Kvalitní krmivo pro vašeho psího parťáka

Pokud máte doma čtyřnohého chlupáče, chcete mu poskytnout takové krmivo, které pro něj bude nejlepší. Vzhledem k tomu, že nabídka trhu je poměrně široká, je potřeba si dobře promyslet, co od krmiva očekáváme a jakému psovi bude určené.

Podle čeho vybírat?

Strava, kterou svému psovi dopřáváme, musí být z dlouhodobého hlediska vyvážená, jen tak bude plnohodnotná a pes bude prospívat. Musí obsahovat vodu, energii, bílkoviny, minerály, tuky, sacharidy a vitamíny ve správném poměru.

Způsobů, jak kmit psa, je celá řada. Může to být krmivo vyráběné průmyslově a to ve formě granulí či konzerv nebo si stravu pro psa můžeme připravovat doma sami.

Kvalitní granule pro psy

Pokud přemýšlíte nad tím, kde koupit krmivo pro psy, zavítejte na e-shop slovakia.husse. com, kde si můžete vybrat z široké nabídky různých druhů průmyslově vyráběných krmiv. Naleznete zde i superprémiové granule, které jsou přizpůsobené fyziologickým potřebám každého psa. Pro jejich výrobu se používají přírodní druhy suroviny a jsou bez obsahu barviv a umělých konzervantů. Díky jedinečnému procesu výroby je zajištěna maximální výživová hodnota veškerých suroviny, které se při výrobě využívají. Pokud hledáte granule, které budou mít pozitivní vliv na zdraví chlupáčů, sáhněte do nabídky řady Sensitive a superpremium. Samozřejmostí jsou granule jež vyhovují různým věkovým skupinám, psům s větší aktivitou nebo těm, kteří mají specifické potřeby a nároky. Ty mají i štěňata, pro něž rozhodně nejsou vhodné levné granule pro štěňata. V nabídce e-shopu naleznete krmivo bohaté na kvalitní živiny, jež jsou pro zdravý vývoj štěňat potřebné. Vybere si zde jak majitel malých, tak i velkých plemen. Na jejich vývoji se podílejí veterináři a odborníci na výživu.

Dopřejte tedy svým mazlíčkům kvalitní stravu v podobě prémiového krmiva.

Zkuste také

Objevte léčivou sílu tří nejoblíbenějších minerálních kamenů

Minerální kameny jsou v posledních letech velmi oblíbené jako módní doplňky outfitů. Náramky, náušnice, prsteny …