Levná podzimní dovolená? Zajeďte si do Chorvatska

Nestihli jste prožít dovolenou v létě? Dopřejte si podzimní dovolenou ve slunné zemi, například v Chorvatsku, kde vás i s přicházejícím podzimem čeká dávka slunečních paprsků, krásná příroda a skvělá gastronomie. Navíc vás podzimní dovolená v Chorvatsku vyjde velmi levně.

Podzimní dovolená

Ne každý stihne prožít svou dovolenou v létě, to však nebrání tomu, aby se nevydal na podzimní dovolenou. Skvělou volbou je právě Chorvatsko, které nabízí krásné počasí i na podzim. Počasí v chorvatsku vás i během září může náležitě překvapit. S podzimem i zdejší kraje získávají na svém kouzlu, dozrává víno a vy si můžete užívat poloprázdných pláží bez turistů, přeci už je po hlavní sezóně.

Za pár hodin

Autem do chorvatska navíc dorazíte za pár hodin. Vydat se tam tak můžete takřka kdykoliv, jelikož nejste vázáni zakoupenými letenkami. Stačí si sbalit vše potřebné, projít si cestu a vyrazit. Cesta do Chorvatska navíc není nijak dlouhá. A za těch pár hodin řízení ta krása rozhodně stojí.

Levné ubytování

Chorvatsko vám i v hlavní sezóně nabízí poměrně levné možnosti ubytování. S podzimem však ceny klesají ještě níž a vy můžete strávit dovolenou v Chorvatsku takřka za hubičku. V Chorvatsku zpravidla narazíte na ubytování v apartmánech, které nabízí levnou možnost ubytování, které je však nesmírně komfortní. V apartmánech totiž máte vše, co potřebujete a můžete si zde připravovat jídlo podle potřeby, navíc se do apartmánu hravě vejde celá rodina.

Krásy Chorvatska

Nejenže vás v Chorvatsku čeká levné ubytování, ale také nádherné pláže, které budou mimo hlavní turistickou sezónu takřka prázdné. Můžete si tak užívat pohody a romantiky na plážích bez turistů a užívat si krásných zákoutí Chorvatska. V Chorvatsku na vás však čeká také řada zajímavých měst a historických památek.

Zkuste také

Objevte léčivou sílu tří nejoblíbenějších minerálních kamenů

Minerální kameny jsou v posledních letech velmi oblíbené jako módní doplňky outfitů. Náramky, náušnice, prsteny …