Ušetřete na nákupu se slevovým cashback portálem

Rádi nakupujete z pohodlí domova? Hledáte možnost, jak nakupovat oblečení, potraviny či doplňky za výhodnější ceny? Využijte služeb slevového portálu, který vám část peněz z nákupu pošle zpět. Nevěříte?

Peníze zpět

To přesně označuje spojení „cashback“. Některé portály nabízí možnost tzv. cashbacku, tedy výhodného nakupování právě pro vás. Z výsledné ceny nákupu vám totiž část peněz přistane zpátky na účtu. To je ideální právě v případě větších nákupů, ať už se jedná o potraviny, oblečení či nábytek.

Chytrý nákup

Chytrý způsob nakupování vám nabízí cashback portál Tipli, který nabízí možnost tzv. cashbacku. Na stránkách Tipli najdete rozmanitou nabídku e-shopů, na kterých můžete nakupovat výhodněji. Nechybí zde e-shopy s oblečením, doplňky, léčivy, hračkami, nábytkem, potravinami, elektronikou atd. U každého obchodu je uvedena sleva v procentech, která bude odečtena z výsledné ceny nákupu. Na nákupu přes cashback portál tak můžete velmi ušetřit.

Jak nakupovat?

Stačí si na stránkách Tipli vybrat váš oblíbený e-shop či nový obchod, ve kterém jste ještě nenakupovali, seznámit se se slevou, která se na nákup vztahuje a pustit se do nakupování. Tipli je jakýmsi rozcestníkem, na kterém si pouze vyberete obchod, ve kterém nakoupíte, jinak vše probíhá naprosto stejně, jako kdybyste v obchodě nakupovali napřímo. Objevíte zde také výhodné slevy na módu.

Háček?

Žádný háček v tom není. Skvělé je, že je služba Tipli naprosto zdarma, tedy registrace, nákupy i zaslání peněz zpět na bankovní účet. A jak je možné, že vám Tipli část peněz vrací zpět? Tipli totiž přivádí do e-shopů nové zákazníky a oni ho za tuto službu odměňují. Tipli se následně o tuto odměnu dělí s vámi. Pusťte se proto do nakupování přes cashback portál, získáte část svých peněz z nákupu zpět a pořídíte zde vše, na co si jen vzpomenete.

Zkuste také

Jak chovat drůbež? Je to jednodušší, než si myslíte!

Chov drůbeže může být na první pohled náročný, opak je ale pravdou. V tomto stručném …