Ušetřete na nákupu se slevovým cashback portálem

Rádi nakupujete z pohodlí domova? Hledáte možnost, jak nakupovat oblečení, potraviny či doplňky za výhodnější ceny? Využijte služeb slevového portálu, který vám část peněz z nákupu pošle zpět. Nevěříte?

Peníze zpět

To přesně označuje spojení „cashback“. Některé portály nabízí možnost tzv. cashbacku, tedy výhodného nakupování právě pro vás. Z výsledné ceny nákupu vám totiž část peněz přistane zpátky na účtu. To je ideální právě v případě větších nákupů, ať už se jedná o potraviny, oblečení či nábytek.

Chytrý nákup

Chytrý způsob nakupování vám nabízí cashback portál Tipli, který nabízí možnost tzv. cashbacku. Na stránkách Tipli najdete rozmanitou nabídku e-shopů, na kterých můžete nakupovat výhodněji. Nechybí zde e-shopy s oblečením, doplňky, léčivy, hračkami, nábytkem, potravinami, elektronikou atd. U každého obchodu je uvedena sleva v procentech, která bude odečtena z výsledné ceny nákupu. Na nákupu přes cashback portál tak můžete velmi ušetřit.

Jak nakupovat?

Stačí si na stránkách Tipli vybrat váš oblíbený e-shop či nový obchod, ve kterém jste ještě nenakupovali, seznámit se se slevou, která se na nákup vztahuje a pustit se do nakupování. Tipli je jakýmsi rozcestníkem, na kterém si pouze vyberete obchod, ve kterém nakoupíte, jinak vše probíhá naprosto stejně, jako kdybyste v obchodě nakupovali napřímo. Objevíte zde také výhodné slevy na módu.

Háček?

Žádný háček v tom není. Skvělé je, že je služba Tipli naprosto zdarma, tedy registrace, nákupy i zaslání peněz zpět na bankovní účet. A jak je možné, že vám Tipli část peněz vrací zpět? Tipli totiž přivádí do e-shopů nové zákazníky a oni ho za tuto službu odměňují. Tipli se následně o tuto odměnu dělí s vámi. Pusťte se proto do nakupování přes cashback portál, získáte část svých peněz z nákupu zpět a pořídíte zde vše, na co si jen vzpomenete.

Zkuste také

Objevte léčivou sílu tří nejoblíbenějších minerálních kamenů

Minerální kameny jsou v posledních letech velmi oblíbené jako módní doplňky outfitů. Náramky, náušnice, prsteny …