Montovaná hala – skvělé řešení a dokonce i úspora peněz a času

Montované haly mají v dnešní pestrou škálu využití, například v potravinářství, vinařství, leteckém průmyslu, zemědělství, ve sportu či chovatelství.

Existuje mnoho typů montovaných hal, ze kterých můžete vybírat právě podle vašich unikátních požadavků. Nejlépe je si tedy zvolit vystavení montované haly na klíč od haly-polak.cz

Co jsou vlastně montované haly?

Montované haly se skládají z konstrukce, nejčastěji ocelové, složené z nosných sloupů, příčlí, náběhů a ocelových táhel. Jsou většinou opláštěné speciálními sendvičovými panely, které se montují na již postavenou konstrukci a skládá se z vnitřního a vnějšího opláštění. Jsou unikátní pro své tepelné a izolační vlastnostmi.

Jaké jsou typy montovaných hal?

Tyhle typy hal jsou většinou využívány jako sportovní haly, hangáry pro letadla, zemědělci je využívají jako slad sena či jiných materiálů, ale stejně tak jsou využívány v průmyslu jako výrobní haly, sklady či různé druhy garáží. V neposlední řadě jsou využívány také chovateli koní jako jejich kryté výběhy či přímo jezdecké haly.

Jaké jsou jejich největší výhody?

Omyvatelnost – montované haly jsou velice snadné na celkovou údržbu, prakticky se o ni nemusíte vůbec starat.

Variabilnost – pokud se vám podnikání rozjede natolik, že budete potřebovat rozšířit výrobní či jiný areál, není problém rozšířit právě stávající halu či ji propojit s vašimi jinými budovami. Stejně tak není problém ji kdykoli demontovat a přesídlit na jiné místo.

Splní nejrůznější požadavky – právě stavba montovaných hal může být plně ve vaší režii, a i ten správný dodavatel by neměl mít problém s jakýmkoli požadavkem, který na svou novou halu budete mít.

Cena – montovaná hala váš rozpočet jistě nezatíží tak, jako ostatní budovy z jiných materiálů.

Rychlost – vystavit montovanou halu není vůbec časově náročná práce, tudíž nezatíží rychlost vaší výroby či plnění stávajících zakázek.

Zkuste také

Ušetřete na nákupu se slevovým cashback portálem

Rádi nakupujete z pohodlí domova? Hledáte možnost, jak nakupovat oblečení, potraviny či doplňky za výhodnější ceny? …