Péči o mazlíčky berte zodpovědně, základem je kvalitní veterinární klinika

Je součástí vaší rodiny čtyřnohý přítel? Ať už je to pes, fenka, kočka či kocour, jistě už víte, že o čtyřnohé členy rodiny je potřeba pečovat. Kromě každodenního krmení, venčení a péče o srst, jsou to také preventivní návštěvy veterináře, pomoc při nemocech a jednorázová kastrace.

Prevence je základ

Pokud se budete o své domácí mazlíčky preventivně starat a dopřávat jim kvalitní vyváženou stravu, ochranu před parazity a pravidelně kontrolovat jejich zdraví, vyhnete se mnoha problémům. Přesto však existují onemocnění či jednoduše náhody, které způsobí, že budete potřebovat pomoc od profesionálů. Ať už se bude jednat o preventivní vyšetření, běžné úkony (například vakcinace či odčervení) či kastraci a závažnější zdravotní problémy, navštivte veterinární kliniku Metropolevet, o které se vše dozvíte na stránkách metropolevet.cz. Veterinární klinika nabízí profesionální poradenství a péči o vaše mazlíčky. Poskytuje také komplexní veterinární služby pro čtyřnohé členy rodiny. Nakoupit zde však můžete i kvalitní krmiva, léky a doplňky stravy.

Kastrování fenek a psů

Rádi byste nechali vykastrovat svého psa či fenku? Kastrace může být pro mnoho psů a fenek velmi dobrou volbou i do budoucího života. Kastrace feny je velmi důležitou, jelikož nádory mléčné žlázy jsou nejčastějším nádorovým onemocněním u psů vůbec. Právě kastrace před či po prvním hárání toto riziko výskytů nádorů snižuje. Kastrace psa zamezuje nežádoucímu chování (toulání, značkování, nežádoucí krytí) a četnost útěků psa z domova.

Kastrace kočky a kocoura

Kastrace kočky přináší řadu výhod, spojenou se změnou chování, kočka je klidnější a mazlivější a zůstává blíže svého domova. Podobně je to i s kastrací kocoura. Kastrace kocoura zamezí nežádoucímu chování (toulání se, rvačky s jinými kocoury, také značkování teritoria močí).

Zkuste také

Ušetřete na nákupu se slevovým cashback portálem

Rádi nakupujete z pohodlí domova? Hledáte možnost, jak nakupovat oblečení, potraviny či doplňky za výhodnější ceny? …